Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złodziej dusz aka Miecz Azraela


The Naid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

popieram up

nic ciekawego prawie to samo co zwykły złodziej jedynie rękojeść inna

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

Ty masz jakąś obsesję? Latasz wszędzie po tematach i każdego nazywasz Kainsem.

Ja rozumiem, że Twój Estius nie ma nic do zaoferowania to próbujesz oczerniać innych.

A może to trauma po tym jak Cię Mark zostawil i latasz po modelach?

 

Wielkość miecza jest idealna do wojownika.

A co Ty będziesz z mieczem robić to już Twoja sprawa.

0LsM05U.png

Opublikowano

Ty masz jakąś obsesję? Latasz wszędzie po tematach i każdego nazywasz Kainsem.

Ja rozumiem, że Twój Estius nie ma nic do zaoferowania to próbujesz oczerniać innych.

A może to trauma po tym jak Cię Mark zostawil i latasz po modelach?

 

Wielkość miecza jest idealna do wojownika.

A co Ty będziesz z mieczem robić to już Twoja sprawa.

 

Czyli przyznajesz się, że to Ty?

Mark mnie zostawił, ale utrzymujemy kontakty - ja pomagam jemu, on mi.

Grafika z tego co widzę, jest z jebanego Nexanity, a z konta AincradOnline już nie korzystasz.

Co do nazwy to też podobna do Nexanity i chyba nawet ta sama czcionka. Styl pisma, słowa jakich używasz.

Przypadek? Nie sądze.

 

Na koniec wypierdalaj śmieciu.

Opublikowano

Czy gdzieś napisałem, że jestem Kains? Nie.

Grafika jest wykonywana przez Każdego członka team bo opiera się na 2 gotowych efektach.

Szczerze to wątpie żebyśmy mieli podobną grafikę czy czcionki.

Bardziej przypominają Astium bo tam jeden z efektów był użyty.

Ciężko jest nie korzystać z nie swojego konta a kraść kont nie mam zamiaru.

Mój serwer ma w pismie podobną nazwę to fakt ale ja się sugerowałem znaczeniem słowa.

Styl pisma? Prawie każdy człowiek który ma pojęcie o języku używa polskich znaków, to normalne bo żyjemy w Polsce.

 

Wszystkich tylko obrażasz jak byś był nie wiadomo kim.

 

Przy okazji ile masz multikont? Teodar, EstiusM2, Tanori i co jeszcze?

 

Dać coś od siebie ja forum bo może się komuś przydać to tylko obrzucą błotem, zero wdzięczności.

0LsM05U.png

Opublikowano

Czy gdzieś napisałem, że jestem Kains? Nie.

Grafika jest wykonywana przez Każdego członka team bo opiera się na 2 gotowych efektach.

Szczerze to wątpie żebyśmy mieli podobną grafikę czy czcionki.

Bardziej przypominają Astium bo tam jeden z efektów był użyty.

Ciężko jest nie korzystać z nie swojego konta a kraść kont nie mam zamiaru.

Mój serwer ma w pismie podobną nazwę to fakt ale ja się sugerowałem znaczeniem słowa.

Styl pisma? Prawie każdy człowiek który ma pojęcie o języku używa polskich znaków, to normalne bo żyjemy w Polsce.

 

Wszystkich tylko obrażasz jak byś był nie wiadomo kim.

 

Przy okazji ile masz multikont? Teodar, EstiusM2, Tanori i co jeszcze?

 

Dać coś od siebie ja forum bo może się komuś przydać to tylko obrzucą błotem, zero wdzięczności.

Teodor

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Opublikowano

Czy gdzieś napisałem, że jestem Kains? Nie.

Grafika jest wykonywana przez Każdego członka team bo opiera się na 2 gotowych efektach.

Szczerze to wątpie żebyśmy mieli podobną grafikę czy czcionki.

Bardziej przypominają Astium bo tam jeden z efektów był użyty.

Ciężko jest nie korzystać z nie swojego konta a kraść kont nie mam zamiaru.

Mój serwer ma w pismie podobną nazwę to fakt ale ja się sugerowałem znaczeniem słowa.

Styl pisma? Prawie każdy człowiek który ma pojęcie o języku używa polskich znaków, to normalne bo żyjemy w Polsce.

 

Wszystkich tylko obrażasz jak byś był nie wiadomo kim.

 

Przy okazji ile masz multikont? Teodar, EstiusM2, Tanori i co jeszcze?

 

Dać coś od siebie ja forum bo może się komuś przydać to tylko obrzucą błotem, zero wdzięczności.

 

Popatrz teraz na swoje posty na kontach:

Kains Kirighaya, Kirighaya, AincradOnline, Erontron, Santriel, to konto.

I zobacz kto tak na prawdę wszystkich obraża.

Dla mnie pozostaniesz zerem i jebanym złodziejem, mojego zdania o Tobie

nie zmienię i będę Cię dręczył dopóki nie zechcesz stąd spierdolić.

Tyle mam do powiedzenia, znajdź jakieś sensowniejsze argumenty.

 

Ps. Teodar to nie moje konto cymbale, strzelaj dalej to może dowiesz się kto to jest.

Opublikowano

Popatrz teraz na swoje posty na kontach:

Kains Kirighaya, Kirighaya, AincradOnline, Erontron, Santriel, to konto.

I zobacz kto tak na prawdę wszystkich obraża.

Dla mnie pozostaniesz zerem i jebanym złodziejem, mojego zdania o Tobie

nie zmienię i będę Cię dręczył dopóki nie zechcesz stąd spierdolić.

Tyle mam do powiedzenia, znajdź jakieś sensowniejsze argumenty.

 

Ps. Teodar to nie moje konto cymbale, strzelaj dalej to może dowiesz się kto to jest.

 

Wiesz, że wymieniłeś 4 osoby? (wliczam osobę do której napisałeś post) xD

14 letni nieudacznik który się sra, że jego serwer będzie zerem przy innych. ^^

 

Lecz się stary. :D

 

PS. Nie myśl, że gdzieś sobie poszedłem. Dostałem blokadę pisania na 2 tyg od Masticka.

Haha! ;D

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Ten "Naid" to może i Kainsu bo Ruska już dawno na mpc nie widziałem. Jakoś tak nudno tutaj bez niego.

A chwalił się że pod koniec roku będzie serwer wypuszczał i teraz nagle pojawił się jakiś Eternity :P

no ale nic nie będę insynuował....

 

@topic

 

Zawsze jarałem się złodziejem dusz, najlepsza bron jaka powstała...

Nie mam na czym zobaczyć jak wygląda bo VPS się skończył... ale myślę że coś z niej będzie..

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

Ten "Naid" to może i Kainsu bo Ruska już dawno na mpc nie widziałem. Jakoś tak nudno tutaj bez niego.

A chwalił się że pod koniec roku będzie serwer wypuszczał i teraz nagle pojawił się jakiś Eternity :P

no ale nic nie będę insynuował....

 

@topic

 

Zawsze jarałem się złodziejem dusz, najlepsza bron jaka powstała...

Nie mam na czym zobaczyć jak wygląda bo VPS się skończył... ale myślę że coś z niej będzie..

 

Tutaj screen z gry:

 

n6KBoVb.jpg

0LsM05U.png

Opublikowano

:) bardzo fajny. a w grze wyglada bardzo ciekawie :P

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Wszystko między Wami, ale Santriel nigdy nie miał nic wspólnego z Nexanity i proszę tu o nieubliżanie Naszemu projektowi stwierdzając że był w nim taki osobnik.

 

Co do Kainsa, tworzymy następny projekt, prawdopodobnie wydamy go pod innymi nickami, a pod żadnymi innymi serwerami się nie podpisujemy.

Opublikowano

Wszystko między Wami, ale Santriel nigdy nie miał nic wspólnego z Nexanity i proszę tu o nieubliżanie Naszemu projektowi stwierdzając że był w nim taki osobnik.

 

Co do Kainsa, tworzymy następny projekt, prawdopodobnie wydamy go pod innymi nickami, a pod żadnymi innymi serwerami się nie podpisujemy.

Santriela nie było w team Nexianity, ale team Nexanity był na samym początku w team serwera Reinor. Tak czy inaczej nie pisz, że Nexanity nie ma nic wspólnego z Santrielem, bo wystarczy sięgnąć w pierwszą lepszą zapowiedź serwera Reinor(w koszu na forum jest ich kilka) w skład team, lub poczytać komentarze pod nią. Ci co pamiętają start serwera Reinor nawet nie muszą tego robić.

 

Miecz nie ma w sobie nic specjalnego. Zmniejszony rozmiar i zmieniona rękojeść. Wolę tą broń w formie dwuręcznej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Normalnie zajebisty złodziej pod bodego.

 

Ogólnie fajny, polecam.

 

@AW TheNaid, to Ty w końcu Kains jesteś, Czy Santriel ? bo dużo ludzi pisze tutaj brednie wyssane z palca :P

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Bardzo fajna praca, rękojeść również jest bardzo estetyczna i dosyć dobrze prezentuje się w grze.

Dziękuję, postaram się wykorzystać no i oczywiście +'ik ;).

PcLd.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...